SEAT-forum.cz hlavni logo
Právě je neděle 8.prosinec 2019 21:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Servis Praha - kde servisujete a jak?
PříspěvekNapsal: pondělí 11.listopad 2019 22:36 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Pohlaví: Muž
Zdravím,
bydlím v Praze od roku 2012 a přistěhoval jsem se z Loun, kde jsem koupil i servisoval svého tehdejšího Leona r.v. 2011 u "Myslivce" jak se u nás říká. Vzhledem k tomu, že naše rodina tam koupila asi 10 aut, nikdy jsem neměl problém se servisem nebo službami. V Praze ale bojuju už 7 let s tím, kde najít kvalitní servis. Loni jsem koupil nového Leona a začal servisovat v Tuchoměřicích u CarPointu u letiště, kde kvalita jakože hodně kolísala, zřejmě podle toho, jak se mechanici a administrativa ten den vyspala. Loni to začalo gradovat, když nemohli najít moje uskladněné penumatiky, resp. mi rovnou obuli jiné, letos se to nikterak nezlepšilo a před pár měsíci jim odešlo prakticky celé osazenstvo a kvalita šla dolů o dalších 50 %. Teď už ani nezadali do systému moji rezervaci na přezutí a servis, takže byli v 8 ráno v pondělí dost překvapený, co tam dělám. Ze čtyř zadanách požadavků splnili jeden - přezuli. Proto bych se rád zeptal, kde servistujete a jak jste spokojení? Ideálně bych rád něco na levém břehu (Praha 5, Praha 6), protože tu bydlím i pracuji. Nerad bych úplně na Jarov, ale kdyby tam měli být nejlepší mechanici a lidi v Praze, asi to zvážím. Přemýšlím jestli ke Klokočkovi nebo do Auto Styl na Stodůlkách. Nějaké zkušenosti?

Díky moc za radu/zkušenosti.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha - kde servisujete a jak?
PříspěvekNapsal: úterý 12.listopad 2019 00:07 
SEATí nemluvně
SEATí nemluvně

Já plánuju zajet do Pyramidy Průhonice, ale zkušenosti s nimi zatím nemám. Na Jarově jsem Leona kupoval a nechal si tam měnit kryty zpětných zrcátek, domluva dobrá, technik vstřícný a práce OK, jenže to byla jen drobnost. U Klokočky jsem kupoval korekční tužku na lak a hrůza, vůbec se netrefili s odstínem. Jiné zkušenosti nemám.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha - kde servisujete a jak?
PříspěvekNapsal: úterý 12.listopad 2019 14:57 
SEATí nemluvně
SEATí nemluvně

Auto: Seat Ibiza ST 1,4 63kw; Seat Leon ST Excelence 1,4 92kw
Ahoj,

Ibizu jsem kupoval u Srba auto a po dvou letech servisu jsem odešel na Jarov. Ale Srba už snad ani Seat nemá, takže to je pasé.

Jarov je spokojenost. Zkoušel jsem Porsche Prosek a vrátil jsem se na Jarov. Nelíbilo se mi chování přejímacího technika,, když jsem řešil hlučnost při studeném startu a tvrdil mi, že takto je to ok. Evidentně byl nesvůj z toho co mi tvrdí, vůbec to nevystavil jako záruční reklamaci, a byl dost nepříjemný. Z prací dělali jen výměnu oleje, kde akceptují i olej vlastní. Je pravda, že hlučnost začala až po výměně oleje u nich a teď po výměně oleje na Jarově se to zase zlepšilo...

V Pyramidě jsem pouze koupil a při koupi mi ještě přehazovali na zimní...takže servis nevím.

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]