SEAT-forum.cz hlavni logo
Právě je pondělí 22.leden 2018 14:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dokódování
PříspěvekNapsal: čtvrtek 5.říjen 2017 20:59 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Pohlaví: Muž
Je tu někdo kdo by mi dokódoval Leona ST FR 2017 ? Nejlépe Plzeňsko nebo Domažlicko.
Vše uhradím.... :o

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pátek 6.říjen 2017 09:42 
SEATí předškolák
SEATí předškolák

není problém v Humpolci

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, zjištování PIN, Immobilizéry, montáže navigací - Nexus,Colulmbus, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů, origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel.776200941

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sobota 7.říjen 2017 20:55 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Auto: Leon ST Style 1.4 TSI, 92kW, MY2016
Ahoj, včera mi dorazil Obdeleven v základní verzi. Mám ST Style, MY2016 a bez problémů jsem aktivoval zadní světla k DRL, sklápění zrcátek hned po zamčení, cornering a deaktivoval start/stop. Jsem max. spokojen. :artiste:
Kdyby měl někdo zájem, jsem z Chomutova. ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sobota 2.prosinec 2017 21:12 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Auto: Seat Leon 1.4 TSI ACT 110kW FR
Tak jsem chtěl při garančce v autorizáku dokódovat zadní denní svícení, ale prý to u mého modelu jejich ofiko diagnostikou nejde. Mám leon r.v. 2016.
Přemýšlím tedy o koupi Obdeleven, ale nevim, jestli by mi stačila Basic verze, nebo Pro. Chci dokódovat zadní denní svícení, protočení ručiček, cornering mlhovky a sklopení zrcátek.
Jak to u obdeleven funguje? Kódování je placený, nebo se dá podle net návodu i zadarmo? Jakej je rozdíl mezi basic a pro verzí?
Není tu náhodou nekdo s obdeleven na liberecku?
Dík

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: neděle 3.prosinec 2017 13:55 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Mithrandir píše:
Tak jsem chtěl při garančce v autorizáku dokódovat zadní denní svícení, ale prý to u mého modelu jejich ofiko diagnostikou nejde. Mám leon r.v. 2016.
Přemýšlím tedy o koupi Obdeleven, ale nevim, jestli by mi stačila Basic verze, nebo Pro. Chci dokódovat zadní denní svícení, protočení ručiček, cornering mlhovky a sklopení zrcátek.
Jak to u obdeleven funguje? Kódování je placený, nebo se dá podle net návodu i zadarmo? Jakej je rozdíl mezi basic a pro verzí?
Není tu náhodou nekdo s obdeleven na liberecku?
Dík

Základní verze umí kodování přednastavených funkcí za kredity (v mensi mire jdou ziskat zdarma). Pro verze umí dlouhé kodovaní, takže nejsi omezen tím, co je umozneno v balíckách. Na druhou stranu je to pracnější a musíš si sehnat návod, co a kam zadat.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pátek 29.prosinec 2017 21:55 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Auto: Cupra 300
Je možná zbytečné kupovat OBD11, když stejné lze zdarma nastavit Caristou + libovolný ELM327 adaptér. V poslední betaverzi fungujou i poface 2017 modely, např. lze regulovat ten generátor hluku motoru u Cupry atd. Viz.: https://forum.skodahome.cz/topic/134493-aplikacia-carista-obd2-elm327-adapter/

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sobota 30.prosinec 2017 11:37 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Obdeleven jsem dlouho váhal, ale nakonec objednal verzi PRO. Dorazilo i v tom předvánočním náporu 4 dny po objednávce. Maximální spokojenost, nastaveny cornering mlhovky, zrušen start/stop, denní svícení i vzadu a sklápění zrcátek bez držení ovladače. Kdyby někdo uvažoval, tak jsem z Olomouce.

petous22 píše:
Je možná zbytečné kupovat OBD11, když stejné lze zdarma nastavit Caristou + libovolný ELM327 adaptér. V poslední betaverzi fungujou i poface 2017 modely, např. lze regulovat ten generátor hluku motoru u Cupry atd. Viz.: https://forum.skodahome.cz/topic/134493-aplikacia-carista-obd2-elm327-adapter/

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pondělí 1.leden 2018 22:19 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Auto: Seat Leon 1.4 TSI ACT 110kW FR
petous22 píše:

Ale Carista je taky placená (pokud jde o legální verzi) a cena za pořízení je co jsem koukal stejná...pokud chce člověk nejen diagnostiku, ale i kódování. Nebo se pletu?
Asi si taky pořídím obdeleven. Přijde mi to celkem funkční věcička a zas tak to nestojí.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pátek 12.leden 2018 08:43 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Auto: Leon ST FR (5F)
Já jen doplním, že Carista funguje, jen pokud chcete všechny věci tak potřebujete novější verzi, než co je v tom návodu (tam je nějaká 3.0.xxx beta a u ní chyběla například změna nastavení sklápění zrcátek, ESP, StartStop, atd.). Včera jsem odzkoušel atkuální z Google Play (tedy 3.6.2) a tam už je vše a jde ji "vyléčit".

Fiat Stilo SW 1.4 70kW (2006) - ex

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pátek 12.leden 2018 09:18 
SEATí batole
SEATí batole

Stačí jen číst celý thread, on tam postupně přidává nové verze ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pondělí 22.leden 2018 12:47 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Ahoj, je tu prosim nekdo z Brna nebo blizkeho okoli, kdo by mi mohl dokodovat nektere veci?

Pred tydnem jsem koupil skladovku SEAT Leon ST Xcellence 1.4TSi 92kW (vybava navic jen Media System Plus s 8" displejem)

Ptam se radsi s predstihem, jeste si chci v servise nechat aktivovat FullLink.

Urcite bych chtel aktivovat tyto veci:
- aktivni mirrorlink behem jizdy pro vsechny app (musim predtim jeste teda nechat aktivovat ten FullLink)
- aktivovat vizuální zobrazení parkovacích na displeji senzorů na centrálním displeji (mam pouze zadni senzory a tedy jen zvukove upozorneni) - asi pro me nejdulezitejsi nastaveni
- svetlo mlhovek do zatacky zvysit na tech 60km/h (z defaultnich 40km/h)
- pri zamceni dalkovym ovladacem - kratky stisk - ihned sklopit zrcatka - (ne tak jak je ted dlouhym podrzenim zamykani)

Dalsi moznosti, jiz ne tolik podstatne.
- start/stop system - jeste teda nejsem rozhodnuty, zatim jsem jezdil tak malo, ze me to jeste nestihlo nas.... :) (rad si necham poradit, ale vzhledem k opotrebeni auta, bude asi rozumnejsi ho vypnout, viz http://www.auto.cz/system-start-stop-muze-poskodit-motor-vedeli-jste-jak-moc-104878
- mozna take Aktivace zobrazení otáček ventilátoru topení v režimu AUTO
- pripadne, opet si velice rad necham poradit, jake dalsi funkce zapnout/vypnout

Diky vsem za nazory, pripadne za doporuceni, na koho se v okoli Brna obratit.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]