SEAT-forum.cz hlavni logo
Právě je úterý 24.duben 2018 06:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Seat Leon ST FR 1.4 TSi ACT 110kW
PříspěvekNapsal: pondělí 24.červenec 2017 14:21 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Pohlaví: Muž
Ahoj, jsou zde na foru majitelé faceliftovaného Leonu ST FR 1.4TSi ACT 110kW?

Od 22.6.2017 jsem majitel tohoto vozu, této motorizace. V podstatě od začátku jsem slýchával takové divné rachtání při drncnutí zadní nápravy. Takový spíše plastový zvuk. Pocitově to někdy bylo slyšet víc, někdy míň, ale vždy bylo nutné jet tak do 30km/h a mít vyplé radio. V servise prvně neslyšeli nic, tak jsem hledal sám. Zvuky jako by vycházely z pravé přední části auta. Rozmístil jsem kamery a záznamová zařízení a hledal. Nakonec mě to dovedlo až do míst nádrže, k mému překvapení. Když to bylo v servise, byla plná nádrž, proto neslyšeli nic. S ubývajícím benzínem přibývalo rachtání. Opět jsem vyrazil do servisu, předal informace. Nakonec to vypadá, že rachtá něco v nádrži, prý asi klapka. Ok, vymění se nádrž a bude to v pohodě. Ale prý testovali i další stejné skladovky a v nich to rachtá taky. Na nádrži je datumovka 6/2017. Je tu někdo se stejnou motorizací a verzí combi se stejným problémem?

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Seat Leon ST FR 1.4 TSi ACT 110kW
PříspěvekNapsal: pondělí 24.červenec 2017 23:30 
SEATí nemluvně
SEATí nemluvně

Pohlaví: Muž
Petr1191 píše:
Ahoj, jsou zde na foru majitelé faceliftovaného Leonu ST FR 1.4TSi ACT 110kW?

Od 22.6.2017 jsem majitel tohoto vozu, této motorizace. V podstatě od začátku jsem slýchával takové divné rachtání při drncnutí zadní nápravy. Takový spíše plastový zvuk. Pocitově to někdy bylo slyšet víc, někdy míň, ale vždy bylo nutné jet tak do 30km/h a mít vyplé radio. V servise prvně neslyšeli nic, tak jsem hledal sám. Zvuky jako by vycházely z pravé přední části auta. Rozmístil jsem kamery a záznamová zařízení a hledal. Nakonec mě to dovedlo až do míst nádrže, k mému překvapení. Když to bylo v servise, byla plná nádrž, proto neslyšeli nic. S ubývajícím benzínem přibývalo rachtání. Opět jsem vyrazil do servisu, předal informace. Nakonec to vypadá, že rachtá něco v nádrži, prý asi klapka. Ok, vymění se nádrž a bude to v pohodě. Ale prý testovali i další stejné skladovky a v nich to rachtá taky. Na nádrži je datumovka 6/2017. Je tu někdo se stejnou motorizací a verzí combi se stejným problémem?

Ahoj, mám kombi, ale 1.8 a vždy puštěnou muziku. Na rušivé zvuky mám, ale docela citlivé uši. Nicméně problém nepozoruji. Pokud to je opravdu nádrží, je to zvláštní....čekal bych spíš něco od zadní nápravy. Dej vědět jak po výměně nádrže.

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]