SEAT-forum.cz hlavni logo
Právě je pátek 25.květen 2018 12:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Auto Schwab Kladno
PříspěvekNapsal: úterý 15.květen 2018 18:12 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Pohlaví: Muž
Auto: Seat Leon FR 1.4Tsi
Ahoj
Myslel sem, že to nechám být, ale rozleželo se mi to v hlavě a tak se s vámi podělím o zkušenost se servisem Auto Schwab v Kladně.
Dne 25.4. 2018 sem jel do servisu s tím, že chci nahlásit závadu v rámci záruky, byl mi stanoven termín 14.5.2018, když sem se dotázal proč, až po takové době bylo mi to zdůvodněno tím, že servis prý má 30 dní na opravu v rámci záruky (na opravu možná, ale na příjem?...), následně z technika vypadlo, že teď prý mají hodně přezouvání pneumatik, je hezké když vám dají najevo co má přednost...technikovy sem tedy popsal co mám za závadu, jedná se o to, že při jízdě na dálnici cítím v plynovém pedálu jemné vibrace je to dost nekomfortní a na delší vzdálenosti dost otravné.Vibrace se občas projevují i v městském provozu při určitých otáčkách a zatížení motoru, ale to by mi tolik nevadilo.
14.5.2018 mě objednali na 9:00, že prý později nemohou, tak sem si tedy vyřídil v práci propustku abych tam automobil odvezl, měl sem jedinou prosbu zdali by mě hodili zpět do práce cca 3km, bylo mi řečeno, že to je daleko a že mě odvezou pouze na nejbližší zastávku autobusu... domluvili jsme se ať se po 14:00 dostavím, že už to budou mít ověřené zda-li se porucha projeví.
Tak sem se tedy po 14:00h dostavil, servis mi sdělil, že žádnou závadu neshledali(teď cituji technika ze servisu ,,U vozu této cenové kategorie se neprojevil žádný neobvyklý stav), tak to opravdu nevím co si mám o tom myslet.... jenom poznamenám, že se jedná o Seat Leon FR 1.4Tsi nejedná se tedy o nejdražší model, ale ani zdaleka o nejlevnější.
Abych se vrátil tedy k věci, technikem mi bylo sděleno, že autem nezávisle jeli dva mechanici a nic tedy neshledali špatně, nezbylo mi tedy nic jiného, než si auto převzít a jet domu. Po nastartování mě napadlo si prohlédnout palubní počítač kde sem vyčet, že za poslední jízdu bylo ujeto 21km po dobu 44min průměrnou rychlostí 29km/h, to mi tedy nepříjde, že by páni mechanici testovali závadu po dálnici, jak sem jim několikrát zdůrazňoval, že se závada projevuje nejvíce.... pro info ze servisu na nájezd na dálnici je to cca 2,5km.
Na závěr jen řeknu, že tento servis sem navštívil poprvé a naposled a jestli to pánové praktikují běžně takto, tak Seatu dělají akorád opravdu velmi špatné jméno, mě tedy nezbývá nic jiného, než zkusit jiný servis, kde se doufám potkám s lepším přístupem a doporučuji všem se vyhnout tomuto servisu obloukem:)

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Auto Schwab Kladno
PříspěvekNapsal: úterý 15.květen 2018 18:26 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Pohlaví: Muž
Auto: Seat Leon FR 1.4Tsi
Jenom k doplnění historie při 4tkm se mi nezdál záběr spojky tak v servisu kde sem auto koupil(v Lounech) mi zjistili, že přes šrouby setrváku mi unikal olej na spojku, šrouby a lamelu vyměnili. Chvíly dobrý, ale od cca 8tkm začli ty vibrace, nyní mám najeto 12tkm.

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]