SEAT-forum.cz hlavni logo
Právě je středa 20.červen 2018 00:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Koupě nového Leona ST FR 1,8Tsi - SLEVA??
PříspěvekNapsal: pondělí 12.únor 2018 08:05 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Pohlaví: Muž
Ahoj všem, jsem tu nový, rozhodl jsem se pro nákup nového Leona ST FR 1,8Tsi , bohužel ale asi ve špatnou dobu, jelikož vypadl z ceníku paket TECHNOLOGY FR, takže se budu muset asi dívat po skladovkách, kterých s tímto motorem moc není. Prodejce mi tvrdil, že Technology FR paket zase zavedou, ale nebude tam už ta alcantra, která se mi na tom autě dost líbí.

A ted k věci, potřeboval bych vědět, jak moc a kam až mohu tlačit prodejce při poskytnutí slevy:
Na netu je nejlevnější za 540000kč s DPH v hotovosti (je tam oproti Technology navíc už jen navigace a adap. tempomat), je to ok nebo kam až mohou prodejci jít? Pochlubte se za kolik jste pořídili vy? (vím že u ŠKODOVKY to je běžně 10%, ale mohou dát na vyjímku až 20%).

Dále jsem někde četl o využití leasingu, se kterým dostanu 30000kč slevu z nového auta a mohu ho např. po 3 měsících celý doplatit a nejsou tam žádné pokuty, je to pravda, využil to někdo?

Díky za info
Roman

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě nového Leona ST FR 1,8Tsi - SLEVA??
PříspěvekNapsal: pondělí 12.únor 2018 11:15 
SEATí nemluvně
SEATí nemluvně

Romangsxr750 píše:
Ahoj všem, jsem tu nový, rozhodl jsem se pro nákup nového Leona ST FR 1,8Tsi , bohužel ale asi ve špatnou dobu, jelikož vypadl z ceníku paket TECHNOLOGY FR, takže se budu muset asi dívat po skladovkách, kterých s tímto motorem moc není. Prodejce mi tvrdil, že Technology FR paket zase zavedou, ale nebude tam už ta alcantra, která se mi na tom autě dost líbí.

A ted k věci, potřeboval bych vědět, jak moc a kam až mohu tlačit prodejce při poskytnutí slevy:
Na netu je nejlevnější za 540000kč s DPH v hotovosti (je tam oproti Technology navíc už jen navigace a adap. tempomat), je to ok nebo kam až mohou prodejci jít? Pochlubte se za kolik jste pořídili vy? (vím že u ŠKODOVKY to je běžně 10%, ale mohou dát na vyjímku až 20%).

Dále jsem někde četl o využití leasingu, se kterým dostanu 30000kč slevu z nového auta a mohu ho např. po 3 měsících celý doplatit a nejsou tam žádné pokuty, je to pravda, využil to někdo?

Díky za info
Roman

Škoda má vyšší marže, takže je u nich vyšší cena a proto mohou dát ale i větší slevu (třeba těch 20%). Pro seat víc než 10% nepočítej. Já dostal 11% a to mám ZTP průkaz. Bral jsem nový FR ST 1.8 DSG. Ceníková konfigurace byla cca 712000 a dostal jsem se na 650 000. Alcantara je příjemný matroš, i když je to trochu jak koberec (občas to chce učesat vlákna :) Jinak technology paket je fajn a výrazně to zlevní výbavu. Jestli chceš být trochu vidět, objednej si desire red (je to krásná barva).

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pondělí 12.únor 2018 11:25 
SEATí batole
SEATí batole

Já jsem dostal u Seatu skoro 12%, bral jsem jejich financování, 0% urok, nahrabali si to na pojisteni. Ted budu zjistovat jak je to mozne doplatit.

Neverim, ze normálně se da u Škody dosáhnout na 20% slevu, veril bych 8-10%, pokud budeš hodně tlačit tak možná 15%, když budeš brát nějakou skladovku, ale Já mám se škodou zkušenost, že se jím moc do slev nechce. ...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pondělí 12.únor 2018 12:48 
SEATí nemluvně
SEATí nemluvně

drastys píše:
Já jsem dostal u Seatu skoro 12%, bral jsem jejich financování, 0% urok, nahrabali si to na pojisteni. Ted budu zjistovat jak je to mozne doplatit.

Neverim, ze normálně se da u Škody dosáhnout na 20% slevu, veril bych 8-10%, pokud budeš hodně tlačit tak možná 15%, když budeš brát nějakou skladovku, ale Já mám se škodou zkušenost, že se jím moc do slev nechce. ...

Na ZTP průkazku dává škodovka 19-20% běžně. Pro normální zákazníky to samozřejmě bývá méně.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pondělí 12.únor 2018 12:53 
SEATí batole
SEATí batole

Jo, na ztp verim...

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pondělí 12.únor 2018 13:00 
SEATí nemluvně
SEATí nemluvně

kupoval jsem skladovku 1,8 TSI ST FR, ceníkovka tehdy 612 tis, dostal jsem se na 500 tis, ale - leasing (dával jsem 70% akontaci a pak jsem ho doplatil, sankce byla 1% z nedoplacené částky, takže skoro nic) a ještě jsem měl slevu za členství v seat klubu, myslím že 3% z ceny auta (členské příspěvky byly 300 korun). Sleva byla 18%, odečti si jen leasing a 300 korun poplatky...
Mě skladovka nevadila, od mé představy se lišila jen tím, že tam nebyly zadní airbagy.

Já sem si udělal konfiguraci na netu a tu jsem rozeslal na 10 prodejcům s otázkou ceny a možných alternativ a pak komunikoval s těmi nejlepšími nabídkami - Pyramida Průhonice a Louda Brno, nakonec koupil v Brně (jsem z Olomouce)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pondělí 12.únor 2018 19:10 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Díky moc všem za info, myslím že okolo 500 tis. bych se mohl pohybovat (ale s leasingem a bonusem za vykup auta), když tam bude jen Technology FR bez dalších příplatků, jak jsem řekl, není moc z čeho vybírat, je toho v 1,8 Tsi jak šafránu. Ještě bych mohl změnit konfiguraci již objednaného ale ještě nepotvrzeného auta, tuto možnost ted prověřujeme.

Škoda, že se v tom nedá ani projet, každej má na vyzkoušení 1,4 :twisted:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pondělí 12.únor 2018 22:04 
SEATí nemluvně
SEATí nemluvně

Romangsxr750 píše:
Díky moc všem za info, myslím že okolo 500 tis. bych se mohl pohybovat (ale s leasingem a bonusem za vykup auta), když tam bude jen Technology FR bez dalších příplatků, jak jsem řekl, není moc z čeho vybírat, je toho v 1,8 Tsi jak šafránu. Ještě bych mohl změnit konfiguraci již objednaného ale ještě nepotvrzeného auta, tuto možnost ted prověřujeme.

Škoda, že se v tom nedá ani projet, každej má na vyzkoušení 1,4 :twisted:

Já nechtěl 1.8 jen kvůli vyššímu výkonu, ale líbili se mi i další změny od 1.4 (multilink zadní náprava a větší brzdy). Rád se svezu svižně a 1.8 je zajímavý motor (byť se zvukem nasranýho mixéru). Vykoupeno je to vyšší spotřebou samozřejmě. Pokud to máš jen na ježdění a držíš se limitů, pak 1.4 bohatě postačuje.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pondělí 12.únor 2018 22:21 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Co mám informace od importéra Seatu z minulého týdne, tak by měl být akční paket Technology FR znovu zaveden během cca dvou týdnů. Bude to ale jak píšeš, bez Alcantary. Ta je příjemná na omak a pěkná na pohled, ale jen do té doby, než si na ní někdo porochní zadnici :D pak už nevypadá moc pěkně.

Pokud se šáhne do konfigurace již objednadného auta, tak s něj hned vypadne paket Technology. Řešil jsem toto v lednu hned po novém roce s prodejcem, když jsem chtěl objednat auto podle předvánoční CN, kde ještě Technology paket byl a prodejce mi nabídl, že zkusí překonfigurovat jejich objednanou skladovku.

Nejvyšší slevu 11% (s členstvím v klubu) mi minulý rok nabídl Auto Jarov v Praze a Louda auto v Brně při koupi za hotové a na auto na zakázku.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úterý 13.únor 2018 08:06 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

No chci to na ježdění, ale jezdím lehce nad povolený rychlostní limit, takže potřebuji dost předjíždět a s 1,4 by to nebylo určitě ono. Už jen s ohledem na to, že nyní jezdím Volvo S60 D5, 136kw a 400Nm mě ten motor opravdu neoslovil, když jsem se s ním svezl. Nechci už naftu a i tu 1,8 budu muset stejně po zajetí čipnout, aby to vyhovovalo :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: středa 14.únor 2018 22:08 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Dnes už je paket Techology FR dostupný v konfigurátoru a v ceníku.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: středa 14.únor 2018 23:45 
SEATí batole
SEATí batole

To se teda moc nepředvedli, žádnou pořádnou alternativní náhradu za Alcantarové sedačky nedali :roll:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtvrtek 15.únor 2018 15:24 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

No já kupoval skladovku, Leon Reference ST. Ceny píšu orientačně už je to pár měsíců...
Ceníková cena asi 434 tisíc
automatická sleva v ceníku v té době asi 12
sleva na skladovku asi 89 tisíc
Výsledná cena asi 333 tisíc, musel jsem vzít leasing 30% a členství v klubu.
Takže sleva 23%, po započítani leasingu a klubu něco okolo 19-20%

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtvrtek 15.únor 2018 20:40 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Auto: Leon FR 1.4 TSI 92 kW 2017
drastys píše:

Já jsem si nechal udělat financování s 0 % úrokem právě kvůli tomu pojištění, které mi přišlo hodně levné.

BTW 10 % auto do výroby bez výkupu a bez slevy na financování, ale s klubem.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: středa 21.únor 2018 20:41 
SEATí nemluvně
SEATí nemluvně

Auto: Cupra 300
10% jsem dostal bez ničeho, placeno cash.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]