SEAT-forum.cz hlavni logo
Právě je sobota 10.duben 2021 13:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pojistky
PříspěvekNapsal: neděle 14.březen 2021 21:41 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Pohlaví: Muž
Zdravím,prosím vás chci se zeptat na pojistky,zdá se mi že jich tam mam nějak málo,navíc asi 2 mam ve slotu kte má být prázdno.Podle tohoto schéma https://fuse-box.info/seat/seat-altea-2005-2015-fuses
Mám Seat Altea xl 1.4 tsi.Neposlal by mi někdo foto pojistek?Je mi jasný že se to může lišit podle výbavy ale nemám tam asi ani některé důležité.Navíc mi v BT diagnostice a apkou na android ukazuje chyby elektriky světel,světel přívěsu,klimy a CAN gateway.Díky.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Pojistky
PříspěvekNapsal: pondělí 15.březen 2021 17:04 
SEATí batole
SEATí batole

Auto: Leon 5F
ahoj, jaký máš rok výroby?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: středa 17.březen 2021 17:53 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

maximus777 píše:
ahoj, jaký máš rok výroby?

Ahoj,mám 2009+,po faceliftu.Nemám vyhřívané sedačky a elektrické stahování zadních oken ale jinak bych měl mít všechno.Třeba se mi zdá že tam chybí 40a pojistka na klimu,pak pár pojistek na tažný a slot 55 má mít 20a a je tam 10a podle schéma co jsem našel v manuálu altea po faceliftu se to liší viz foto.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pátek 19.březen 2021 09:23 
SEATí batole
SEATí batole

Ahoj, tvuj pojistkac sedi na 2010 a novejsi(2009 po FL). Tazne jestli mas, tak nebude origo, jinak bys mel osazene pojistky 39 - 41. Bude to natvrdo napojene na kabelaz svetel v aute nekde v kufru pod kobercem, proto ti to ukazuje chyby na svetlech (muj nazor).
A krom te hodnoty 10A kdyz v knizce je 20A nevidim nic nenormalniho. Jestli mas klimu a funguje, tak je vse OK.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pátek 19.březen 2021 21:28 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

maximus777 píše:
Ahoj, tvuj pojistkac sedi na 2010 a novejsi(2009 po FL). Tazne jestli mas, tak nebude origo, jinak bys mel osazene pojistky 39 - 41. Bude to natvrdo napojene na kabelaz svetel v aute nekde v kufru pod kobercem, proto ti to ukazuje chyby na svetlech (muj nazor).
A krom te hodnoty 10A kdyz v knizce je 20A nevidim nic nenormalniho. Jestli mas klimu a funguje, tak je vse OK.

Díky za odpověd.Tažné asi nebude origo to máš asi pravdu,zespodu je blatník vyřízlý ručně.Klima funguje jak má ale v bluetooth diagnostice vgate icar2 je chyba viz obrázek.Na volnoběh je po zahřátí napravo u spolujezdce slyšet klepání.Po sebemenším sešlápnutí plynu to hned přejde,když plyn pustím hned to začne.Je to hrozně otravné.Občas když dám teplotu klimy na min nebo max tak to přejde.Strávil jsem ted spoustu času googením a našel jsem že může to být klimatizací,palivovou hadičkou která vede pod spolujezdcem a je špatně upevněná,alternátorem a špatnou napínací kladkou na rozvodech.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sobota 20.březen 2021 11:04 
SEATí batole
SEATí batole

Ahoj,
ABS ti funguje? To pise ŘJ KO. To zadupni a uvidis jestli pedal kope :-) S tim bude spojeny i protiskluz pro rozjezd ASR to taky funguje?
Klima chladi? I kdyz ted to vyzkousis jen v vytapene garazi. Topit ona bude, ale nemusi chladit. To jsem mel na sve Altei take, menil jsem tlakovy senzor dole u chladice(mel jsem 1,9 TDI). Prvni byl vadny z vyroby a pres konektor propoustel :-) Az druhy byl OK. Pak uz to chladilo. Pak by to chtelo vyzkouset na servise klimy(natlakovat a doplnit medium).
Mas digi klimu? nastavovani teplot funguje(ovladaci panel klimy)?

Ale nejlepsi to je pustit prs origo diagnostiku VAG a zkontrolovat, moc temto apkam neverim , to je muj nazor :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtvrtek 8.duben 2021 15:35 
SEATí novorozenec
SEATí novorozenec

Tak vyřešeno,díky moc za čas,rady a ochotu.Napíchnuto v servisu na orig. diagnostiku,bez závad.Zjistilo se že bylo povolené tepelné stínění.To bylo to klepání při volnoběhu po zahřátí.Upevnění za cca 200,- plus diagnostika.

maximus777 píše:
Ahoj,
ABS ti funguje? To pise ŘJ KO. To zadupni a uvidis jestli pedal kope :-) S tim bude spojeny i protiskluz pro rozjezd ASR to taky funguje?
Klima chladi? I kdyz ted to vyzkousis jen v vytapene garazi. Topit ona bude, ale nemusi chladit. To jsem mel na sve Altei take, menil jsem tlakovy senzor dole u chladice(mel jsem 1,9 TDI). Prvni byl vadny z vyroby a pres konektor propoustel :-) Az druhy byl OK. Pak uz to chladilo. Pak by to chtelo vyzkouset na servise klimy(natlakovat a doplnit medium).
Mas digi klimu? nastavovani teplot funguje(ovladaci panel klimy)?

Ale nejlepsi to je pustit prs origo diagnostiku VAG a zkontrolovat, moc temto apkam neverim , to je muj nazor :-)

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]