SEAT-forum.cz hlavni logo
Právě je sobota 3.červen 2023 10:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pravidla chování na diskusním fóru SEAT KLUBU ČR z.s.
PříspěvekNapsal: středa 29.květen 2013 11:42 
Offline
Systémová zpráva
Systémová zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: čtvrtek 20.leden 2005 23:04
Příspěvky: 727
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Pravidla chování na fóru SEAT KLUBU ČR z.s.


Členové diskusního fóra SEAT-klubu jsou povinni se s těmito pravidly seznámit a dodržovat je.Pohyb a příspěvky na fóru:


a) Používání češtiny/slovenštiny bez háčků a čárek na fóru Seat-klubu není zakázáno, její použití je čistě na vás.
b) Předmět bude vždy vystihovat dané téma příspěvku. Ikona ODPOVĚDĚT, QUOTE nebo ODPOVĚDĚT, POSTREPLY je určena k reakci na již zveřejněný příspěvek, ikona NOVÉ TÉMA, NEWTOPIC slouží k zadání příspěvku nového.
c) Každý člen je povinen obeznámit se s obsahem dané sekce, aby nedocházelo k založení identických témat. Pokud je podobné téma již založeno, pokračujte v existující diskuzi přidáním svého dotazu pomocí ikony ODPOVĚDĚT, QUOTE .
d) Každý uživatel je před zadáním nového tématu povinen použít ikonu HLEDAT, kde se přesvědčí, zda téma se stejnou problematikou již neexistuje. Nebudou zakládána nová témata stejných dotazů či příspěvků do více sekcí najednou! Moderátor/Administrátor je oprávněn toto téma přesunout do příslušné sekce nebo jej bez předchozího upozornění odstranit.
e) Pokud uživatel odpovídá na příspěvek, který je bezprostředně předešlý, nepoužívá se citace v příspěvku. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky.
f) Pokud člen založí nové téma v jiné sekci, než do které patří, je oprávněn moderátor/administrátor tento příspěvek přesunout. Toto téma bude přesunuto bez vlákna na předchozí umístění. Moderátor/administrátor je povinen členovi založeného tématu zaslat soukromou zprávu o přesunutí.
g) Ikona vykřičníku u příspěvku slouží na nahlášení závadného příspěvku moderátorům /administrátorům. Tuto ikonu je možné použít v inzerci, kdy prodávající/kupující ve svém inzerátu najde nevhodné příspěvky.
h) Každý uživatel je povinen chovat se dle pravidel slušného chování. Je zakázáno používat v příspěvcích sprostá a jinak nevhodná slova. Budou přehlížena grafická vyobrazení nevhodných slov. Je nevhodné slovně urážet či slovně napadat jiného uživatele ve veřejných sekcích. Tyto problémy si budou členové řešit formou soukromých zpráv (SZ,PM).
Jako nevhodné příspěvky jsou brány: pohoršující, hanlivé, nevhodné, vulgární. Dále pak rasově motivované texty, podtexty a obrázky, které by porušovaly platné zákony České republiky.
Nevhodným chováním se myslí spamování (vyjma sekce Spammeři a.s. a Pokecu), zakládání off-topic v tématech jiných uživatelů, hrubé urážení, ale i porušení jiných pravidel fóra. Tyto nesmyslné nebo urážlivé příspěvky budou bez upozornění mazány. Stejně tak jakýkoli pokus o flame či hádku bude bez varování odstraněn.
i) V případě porušování bodu h) je moderátor/administrátor oprávněn udělit členovi varování jako upozornění na nevhodné chování. Pokud bude člen v nevhodném chování pokračovat, je moderátor/administrátor oprávněn uložit členovi další varování. V případě třetího varování bude členovi uložen zákaz přístupu na SEAT-forum.cz po dobu 14 kalendářních dnů.
j) Warez, linky na download crack programů a jiné odkazy na nelegální software jsou zakázány. Tato témata nebo příspěvky budou moderátorem/administrátorem odstraněn.


Inzerce na fóru SEAT-klubu:

k) Při zadávání inzerátu uveďte co nejpřesnější popis prodávaného zboží a alespoň orientační cenu. Pokud moderátor/administrátor nalezne neúplný inzerát, upozorní autora na doplnění. Pokud i přesto do dalšího dne nedojde k nápravě, inzeráty budou mazány! Rovněž budou smazány off-topic diskuse k prodávanému zboží, a jejich autorům bude zvýšena úroveň varování. Nepleťte si inzeráty s běžnými diskuzemi!
l) Po prodeji zboží je prodávající povinen sdělit, že zboží bylo prodáno. Následně moderátor/ administrátor inzerát uzavře a po 30 dnech bude automaticky smazán.
m) Na diskusním fóru SEAT-klubu je zakázáno prodávat zboží pocházející z trestné činnosti, následky ponese sám inzerující. Provozovatelé SEAT-forum.cz nenesou žádnou odpovědnost za tohoto prodávajícího, pokud však bude takovýto inzerát odhalen, bude neprodleně odstraněn.
n) Posunutí inzerátu (UP) je povolen pouze po 10 kalendářních dnech. Veškeré další relevantní údaje o prodávaném předmětu vkládejte (EDITUJTE) do prvního příspěvku.
o) Po prodeji zboží je prodávající povinen vložit do inzerátu příspěvek, že zboží bylo prodáno. Následně moderátor/ administrátor inzerát uzavře a později bude smazán.
p) Veškerá upozornění prodávajícího na neúplný inzerát jsou pouze v kompetenci moderátorů/ administrátorů. Nebudou tolerovány příspěvky typu: „pošli foto, máš SZ, Odkud jsi, Nemáš náhodou ještě světla a pod“.
q) Nabídky stálé inzerce mohou zveřejnit pouze řádní členové SEAT KLUBu ČR z.s..

r) Posunutí inzerátů stálé nabídky není povoleno. Jako (UP) je možné považovat příspěvek s novou nabídkou nebo její aktualizací.
s) Svůj inzerát můžete zvýhodnit a umístit ho vždy na první řádek použitím možnosti „OZNÁMENÍ“. Vyvěšení inzerátu je zpoplatněno částkou 250,- Kč/měsíc.
t) Svůj inzerát můžete také zvýhodnit formou „GLOBÁLNÍHO OZNÁMENÍ“. Bude umístěn ve všech fórech na prvním místě. Toto vyvěšení inzerátu je zpoplatněno částkou 1 000,- Kč/měsíc.
u) inzerát nesplňující pravidla může být bez upozornění smazán!


Tvar samotného inzerátu
1) Označení nadpisu inzerátu – bude dodržováno označení vozu ( Leon, Toledo, Ibiza….) pokud je díl použitelný na více typů vozů, bude použit tvar UNI.
2) Předmět inzerátu – v předmětu bude základní informace o předmětu prodeje. Pokud budou prodávána např. kola, v předmětu budou uvedeny základní rozměry (17x8,5 5x100 nebo pneu 205/40/17).
3) Obsah inzerátu –
- Základem obsahu jsou plnohodnotné informace o předmětu (o co se jedná, stáří, počet, stav,…).
- Je nutné uvádět cenu nebo cenu přibližnou – v žádném případě cena dohodou.
- Inzerát musí obsahovat základní kontakt (SZ, e-mail nebo tel.).
- Inzerát musí obsahovat fotografii prodáváaného předmětu!
- Pokud budete přidávat do inzerátu další obrázky, vkládejte je vždy editací do prvního příspěvku.
- Informace o způsobu prodeje – tzn. Osobní vyzvednutí (město) nebo pošta.
Profil jednotlivých členů:

v) Pro plnou aktivaci diskusního fóra SEAT-klubu je nutné stát se řádným členem SEAT KLUBU ČR z.s., a to tak, že uživatel uhradí členský poplatek v řádné výši. Vybraný poplatek slouží pro financování celého projektu SEAT-mania.cz, výrobu reklamních a upomínkových předmětů a spolufinancování akcí pořádaných SEAT KLUBEM ČR z.s. Veškeré poplatky jsou vedeny v jednoduché účetní knize, která je na výroční schůzi členům přístupná.
w) Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis příspěvku. Tento podpis může obsahovat libovolný text nebo obrázek. Administrátor má plné právo nevhodný podpis obsahující velké množství obrázků,velký obrázek nebo dlouhý text upravit do přijatelné podoby. Nejedná se o cenzuru člena, ale o redukci velikosti příspěvku.

velikost obrázku: max. 100kb
rozměry: max. 500 x 50 pxl
text: 4 řádky běžné velikosti


Ostatní:

Administrátoři ani moderátoři jednotlivých sekcí nenesou žádnou odpovědnost za obsah příspěvků členů fóra SEAT-klubu.

Zaregistrováním se na diskusním fóru SEAT-forum.cz se každý uživatel zavazuje dodržovat tato pravidla. V případě porušení nějakého z pravidel jste povinni akceptovat rozhodnutí administrátorů nebo moderátorů bez výjimky.

Porušení těchto pravidel by mohlo vést k okamžité blokaci nebo smazání účtu. V případě porušení zákonů ČR i k možnosti podání trestního oznámení.

Pravidla jsou aktualizována podle potřeb a podle chování členů na fóru.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  


AutoMotoZprávy.cz

Články z motoristického světa, ale i z dalších oblastí

Dezinfekce klimatizace

Provádíme čištění klimatizace vozidel všech značek. Autoservis Praha.

Autopůjčovna Praha

Půjčovna aut v Praze s moderním vozovým parkem.© 2008 phpbbstylists.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
© 2007-2018 SEAT KLUB CR z.s., Pavel Srp: info@seat-klub.cz
Český překlad – phpBB.cz


Informace o zpracování osobních údajů   |   Zásady používání souborů cookie   |   REKLAMA